News and events

POKAZ DOMÓW SMALLINCLUSIVE

15 września 2020

16 września przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie od strony Al. Jerozolimskich odbędzie się pokaz całorocznych domów smALLinclusive.

Ten dzień będzie okazją do obejrzenia i spędzenia czasu w dwóch domach do 35 m2, poznania ich specyfiki, porozmawiania z autorami domów (którzy będą stale do Państwa dyspozycji - np. architekt odpowiadający za wszystkie projekty od A do Z).

  • Kiedy? 16.09.2020 (środa).
  • O której godzinie? Między 9:00 a 20:00.
  • Gdzie? Pałac Kultury i Nauki, naprzeciwko wejścia do Kinoteki (od strony Alei Jerozolimskich).

Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody, zaplanowane zostały spotkania indywidualne (zapis przez https://smallinclusive.reservio.com/ lub pod mailem: milena.swiatkowska@lbrelations.pl). Oprócz domków, zabieramy ze sobą również PIKSy, dzięki którym każdy będzie mógł zdezynfekować ręce czy zmierzyć temperaturę.

Czym charakteryzują się domy smALLinclusive? To domy polskiego producenta Diamond Module, o powierzchni 35 m2, które nie wymagają pozwolenia na budowę, są wykończone pod klucz oraz wyróżniają się wyjątkowym designem. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji, czas od złożenia zamówienia do ustawienia ich na działce i zamieszkania, wynosi 30 dni.

Więcej informacji