News and events

Vege Festival in Palace of Culture and science!

12 października 2018

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski.

Już w najbliższą niedzielę (14 października) w PKiN, odbędzie się święto wszystkich Wegan! Wege Festiwal to doskonała okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.
Co więcej - na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną.

Wege Festiwal to nie tylko sposób jedzenia ale też styl życia - naturalne kosmetyki, moda i dodatki bez składników zwierzęcych.

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! we współpracy z polskimi i zagranicznymi prelegentami zadba o ciekawe wykłady i pokazy.

Program festiwalu:
13.00 - 14.00 - Cała prawda o soi. Hanna Stolińska - Fiedorowicz.
14.15 - 14.45 - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o weganizm i sport. Emil Stanisławski veganworkout.pl
15.00 -17.00 - My journey to veganism and sports. Patrik Baboumian
17.15 - 18.15 - Przerzucanie ciężarów na diecie wegańskiej. Szymon Urban z Muły i BrokułyNiech nie zabraknie Was w PKiN, na największym wegańskim wydarzeniu nadchodzącej jesieni! Do zobaczenia! <3